Mėgstamiausi

Nuomos taisyklės

Rentseilas, MB

1. Vairuotojas: Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojas privalo turėti ne mažesnį nei 2-ejų metų stažą.

2. Nuomos terminas: Minimalus nuomos terminas – 1 para (24 valandos), maksimalus –neribojamas.

3. Kuras: Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku taikomi papildomi mokesčiai – 20 Eur kuro papildymo mokestis ir faktinės kuro išlaidos.

4. Dokumentai fiziniams asmenims: Nuomojant automobilį klientas pateikia savo pasą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo.

5. Dokumentai juridiniams asmenims: Nuomininkas privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą ir kopiją, įmonės įgalioto asmens duomenis, vairuotojo pažymėjimą ir įmonės antspaudą.

6. Papildomas vairuotojas: Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

7. Automobilio išdavimas/grąžinimas: Išdavimo ir grąžinimo vieta derinama su kiekvienu klientų asmeniškai.

8. Darbo laikas: Automobilį perduoti arba grąžinti galima darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

9. Į nuomos kainą įtraukta: civilinės atsakomybės draudimas, KASKO draudimas.

10. Draudžiama: vykti į Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir kitas NVS šalių teritorijas su MB „Rentseilas“ nuomojamais automobiliais (išskirtiniais atvejais, jei automobilis nuomojamas su MB „Rentseilas“ vairuotoju arba atskiru raštišku susitarimu).

11. Rezervacija: Automobilį galite rezervuoti el. Paštu: info@rentseilas.lt arba telefonu +370 664 44366.

12. Rida: 500 km per parą, papildomas kilometras – 0,20 Eur.

13. Automobilio plovimas – 15,00 Eur. Po nuomos automobilis turi būti toks pat švarus kaip ir prieš nuomą, jei klientas gražina automobilį neplautą, nuo kliento nuskaičiuojama plovimo mokęstis, kuris gali būti užsakytas perduodant automobilį.

14. Eismo taisyklių pažeidimų administravimo mokestis – 35,00 Eur (Klientas privalo laikytis Lietuvoje patvirtintų kelių eismo taisyklių. Esant kelių eismo taisyklių pažeidimui, Rentseilas gauna užklausą iš Policijos ir pateikia visus duomenis apie asmenį, kuris nurodytu laikotarpiu naudojosi nuomojamu automobiliu).
14.1 Naujų pažeidimų administravimo mokestis – 35,00 Eur (Naujų pažeidimų administravimo mokestis yra taikomas kiekvieno eismo įvykio administravimui).
14.2 Rūkymas automobilyje – 100,00 Eur. Rentseilo nuomojamose automobiliuose rūkyti yra griežtai draudžiama. Jei nuomos metu buvo nepaisomas šis draudimas, automobilio valymo mokestis bus papildomai įtrauktas į bendrą nuomos sąskaitą.)

15. Automobilio raktų ar dokumentų pametimo mokestis – 200,00 Eur.

16 Nuomininkas nedelsdamas privalo informuoti Nuomotoją, jeigu Automobilis nėra tinkamas eksploatacijai (faktinis gedimas, numatomas gedimas, kitos priežastys; jeigu gauną informaciją, kad Automobilis gali būti sunaikintas, prarastas ar sugadintas; jeigu Automobilio dokumentai, raktai prarandami, sugadinami ar sunaikinami.
16.1 Nuomininkas įsipareigoją Automobilį gražinti sutartu laiku. Apie vėlavimą privalo pranešti Nuomotojui ne vėliau, kaip prieš 4 valandas iki nuomos sutarties galiojimo pabaigos. Nepranešus apie vėlavimą ir praėjus 2 valandoms po sutarto Automobilio gražinimo laiko Nuomotojas įregistruoja kelių policijoje Automobilio vagystę.
16.2 Įvykus vagystei, trečiųjų asmenų tyčinei veikai, autoįvykiui, stichinei nelaimei, Nuomininkas privalo nedelsiant iškviesti kelių policiją, gauti įvykį patvirtinantį dokumentą, imtis visų būtinų priemonių Automobiliui išsaugoti, pranešti apie įvykį Nuomotojui.
16.3 Nuomininkas privalo Nuomotojui atlyginti žalą už Automobilio sugadinimą ar praradimą. Nuomininko materialinė atsakomybė (žalos atlyginimas) Nuomotojui lygi pinigų sumai nurodytai sutartyje, materialinė atsakomybė gali būti sumažinta sumokant papildomai arba sumažinta atsakomybė jau yra įtraukta į nuomos kainą. Atsakomybės sumažinimas galioja tik draudiminio įvykio metu, turint įvykio deklaraciją ar policijos pažymą (jei Nuomininkas nuomos pradžioje atsisako mokėti draudimą ir nedraudiminio įvykio atveju, nuomininkas privalo atlyginti žalą, padarytą ir tretiesiems asmenims).
16.4 Transporto priemonės vagystės atveju, kuomet Nuomininkas praranda ir negražina jam patikėtų transporto priemonės dokumentų ar raktų, Nuomininkas privalo atlyginti visą nuomojamo Automobilio vertės žalą. Nedraudiminio eismo įvykio atveju visa atsakomybė tenka Nuomininkui.

Transporto nuomos pasiūlymai

1
2018 Volkswagen Jetta
5 4 4/5 Durys Mechaninė Oro kondicionavimas €300 600Km Nuo 21 metų

Nuo 22€ per dieną

Rezervuokite dabar
1
2018 Škoda Rapid
5 3 4/5 Durys Mechaninė Oro kondicionavimas €300 600Km Nuo 21 metų

Nuo 20€ per dieną

Rezervuokite dabar
1
2018 Škoda Octavia
5 4 4/5 Durys Automatinė Oro kondicionavimas €300 600Km Nuo 21 metų

Nuo 22€ per dieną

Rezervuokite dabar
1
2017 Škoda Superb
5 4 4/5 Durys Mechaninė Oro kondicionavimas €300 600Km Nuo 21 metų

Nuo 25€ per dieną

Rezervuokite dabar
1
2018 Toyota Auris
5 4 4/5 Durys Mechaninė Oro kondicionavimas €300 600Km Nuo 21 metų

Nuo 20€ per dieną

Rezervuokite dabar
1
2020 Opel Vivaro
9 6 4/5 Durys Mechaninė Oro kondicionavimas €300 600Km Nuo 21 metų

Nuo 50€ per dieną

Rezervuokite dabar